Thursday, August 19, 2010

SENARAI PEMENANG MINGGU PUSAT SUMBER

PANATIA BAHASA INGGERIS


TAHUN 4 – CHOIR

PERTAMA – 4 UTARID

1 Eysha Raihana bt Nasaruddin

2 Khairina bt Mohamad Isa

3 Aimi Syafiqah bt Johan

4 Syarifah Hanim bt Syaharudi

5 Nur faradiyah bt Joon

6 Ally Djasmeen bt Amri

7 Allysha amira bt Norazlin

8 Amirah Batrisyia bt Rosmadi

9 Mohamad Nor Amirul Shah b Mokhtar

10 Nurul Aini bt Kamarul Azlin

11 Nurul Hana Irfannn bt Ramli

12 Khairun Amzar b Kamarul Azahar

13 Mohamad Adam Mirza b Mirzafhar

14 Muhammad Khairuddin b Othman

15 Muhammad harith Hilmi b Zaharudin





KEDUA- 4 BUMI



1 Ariff Haiqal b Zulkepli

2 Nur Arina Aina bt Mohamed Yunus

3 Syukrina bt Harun

4 Patrick Tulus Cafila

5 Nur Ilyana Izzatee bt Yusry

6 Adam Shauqi b Shamsudin

7 Nur Aini Syafiqah bt Md Hisham

8 Nurul Nadrahh Izzani bt Mohd Hairuddin

9 Nur Aliesya Hidayah bt Roslan

10 Muhammad Hidayatullah bt Mohamad Hilal

11 Ahmad Asyroffudin Shah b Mohd Khairul Shah

12 Muhamad Kamal Khairi b Abd Mudti

13 Muhammad Alim b Arifin











KETIGA -4 NEPTUNE

1 Muhammad Ikhmal b Suhaimi

2 Danial Zullkanain b Huzairul Azrin

3 Wan Azil Azim b Wan Helmey

4 Muhammad Fadhli b Ahmad

5 Eizzul Azrul b. Amran

6 Mohammad Aiman Hanadzlah b Hafiz

7 Muhammad Hafizuddin b Azman

8 Harith Jufri b Mohd Jalani

9 Nur Syakira bt Siratul Fahmi

10 Raudhatus Solehah bt Ramadzan

11 Siti Safwah bt Rashid

12 Nur Syahirah bt Rahmat

13 Salamah bt Nohd Fahamey

14 Nabiha Wafa bt Mohd Amir

15 Nur Fatihah adila bt Abd Wahidzudin





TAHUN 5- PUBLIC SPEAKING



1 Aryna Zahirah bt Abd Rashid - 5 Bumi

2 Wan Emelyn Eisyah bt wan Amir Akram - 5 Zuhrah

3 Mohd Zariff Afiq b Zuriman - 5 Zuhrah

PANATIA BAHASA MELAYU




TAHUN 4 - MENDEKLAMASIKAN SAJAK DAN PENTOMIN



JOHAN- 4 ZUHRAH



1 Wan Amelda Arysha bt Wan Badrollah

2 Farah Shazwani bt Yahya

3 Imran Hilmi b. Yusri

4 Alya Sofiah bt Mohd Naim

5 Siti Sarah bt Zainudin

6 Muhammad Alif Najmi b. Mohamad Hairi

7 Nurul Aima Afiqah bt Mohd Khairi

8 Muhammad Irfan b. Muhammed Hasghree

9 Muhammad Asyraf Hakimi b. Zul Abidin

10 Muhammad Fakhrul Raid b. Faizul



KEDUA-4 BUMI



1. Nut Aimi Wahidah bt Hashim Wahdi

2 Ariff Haiqal b. Zulkepli

3 Muhammad Noh Zulamsyar b. Mohammad Jamali

4 Patrick Tulus Cafila b. Ahmad Zabri

5 Muhammad Hidayatullah b. Mohammad Hilal

6 Nur IIyana Izzatee bt Yusri

7 Nurul Nadrah Izzani bt Mohd Hairiddin

8 Muhammad Redzuan b. Herman

9 Wan Nur Mirsha Sofea bt Wan Ishak

10 Anggun Syarah bt Ahmad Saufie





KETIGA-4 MUSYTARI



1. Hani Suhailah bt Saleh

2 Nur Farahanis bt abd Malek.

3 Ahmad Qausar b. Abd Rahman

4 Aqiel b. Mad Adim

5 Dzahieerul Aliemy b. Suraini

6 Nadia Izyan b. Zakariah

7 M. Afiq Fakhrul Abd Hamid

8 Nurul Fatiha bt M. Badri

9 Nur Elida Syaqeena bt Kamarul Ariffin

10 Sharifah Nurbaiyah bt Syahrul









PANATIA BAHASA MELAYU



TAHUN 5- TEKA SILANG KATA



JOHAN



1 Yaashini a/p Wejanthern 5 Utarid

2 Suraiya Amira bt Mohd Hairol 5 Zuhrah

3 Zulfadhily Izwan b. Zubir 5 Bumi

4 Siti Maisarah Hasanah bt M. Nasir 5 Marikh

5 Nazuha bt Rosmadi 5 Musytari

6 Ariessa Firzana bt Azmannnnn Afandi 5 Zuhal

7 Muhammad Ilham b. Ismail 5 Neptune



KEDUA



1 Batrisya Anis bt Badrulzaman 5 Utarid

2 Mohd Firhan Hakimi b Sharuddin 5 Zuhrah

3 Adelia bt Adam 5 Bumi

4 Adilah bt Ahmad Shukri 5 Marikh

5 Faeqah Naimi bt Azuwan 5 Musytari

6 Nurdini afiqah bt Mat Sani 5 Zuhal

7 Muhammad Shahir b. Zulkifli 5 Neptun



KETIGA



1 Nurhani bt Ahmad 5 Utarid

2 Muhammad Asnawi b. Azhar 5 Zuhrah

3 Siti Sariah bt Abdullah 5 Bumi

4 Razman Afdahal b. Zulkifli 5 Marikh

5 Nur Fatini bt Mohd Rosli 5 Musytari

6 Asyraf Farhan b. Ahmad Azahar 5 Zuhal

7 Nabila Syazwani bt Abdul Hamid 5 Neptun


PANATIA KAJIAN TEMPATAN

TAHUN 4 – NYANYIAN LAGU PATRIOTIK

PERTAMA -4 BUMI



1 Muhammad Noh Zulamsyar b Mohd Jamali

2 Ahmad Asyroffudin Shah b Mohd Khairul Shah

3 Muhammad Redzuan b Herman

4 Anggun Syarah bt Ahmad Saufie

5 Wan Nur Mirsha Sofea bt Wan Ishak

6 Aimi Wahidah bt Hashim Wahdi

7 Rabbiatul Adawiyah bt Muhammad Nazli

8 Nur Arina Nadhirah bt Azhan

9 Nur Sofiyyah Humairah bt Ahmad Sarafi

10 Mubashsyir Shah b Mohd Kamal Tajudin

11 Azri Ruzainy b Abdul Rashid

12 Andi Anduka Putra b Ahmad Mua’adzam Shah

13 Muhammad Zulhilmi b Mohd Fazlal

14 Nur Afina bt Zamri

15 Nurul Izzah bt Zaifulzaman



KEDUA – 4 ZUHRAH



1 Siti Sarah bt Zainudin

2 Nurul Faizah bt Takril

3 Nurul Ain bt Hasbullah

4 Wan Amelda Arysha bt Wan badrollah

5 Alya Sofiah bt Mohd Naim

6 Muhammad Irfan b Muhammad Hasghree

7 Nurul Aima Afiqah bt Mohd Khairi

8 Nur Farhana bt Muhamad Zaki

9 Muhammad Aimi Shahriman b Nor Hisham

10 Muhammad Asyraf Hakimi b Zul Abidin

11 Siti Balqis bt Muhd Riduan

12 Aida Syuhaidah bt Azlan Shahrum

13 Aqilah Hanis bt Md. Said

14 Hana Maisara bt Ainul Azhar

15 Mohamad Fikri Hakim b Rasyiuddin



KETIGA – 4 UTARID



1 Amirah Batrisya bt Rosmadi

2 Allysha Amira Norazlin

3 Ally Djasmeen Amil

4 Adlina Reza

5 Nurul Aini Kamarul Azlin

6 Nur Farahiyah Joon

7 Nurul Hana Irfan bt Ramli

8 Nurul Imannina bt Mustapha Kamal

9 Muhammad Harith Hilmi b Zaharuddin

10 Asri Abdul Rahim

11 Ahmad Zafier b Abdul Rzzief

12 Muhammad Nor Amirul Shah Mokhtar

13 Muhamamad Syamil Saiful Amry

14 Muhammad Arief Hakimi b Aizat Lee

15 Emir Aziz b Abdul Rashid




PANATIA KEMAHIRAN HIDUP

TAHUN 4- PEPERTANDINGAN ROBOTIK

PERTAMA - 4 MUSYTARI

1 Muhammad Fakhrul Haikal

2 Muhammad Amir Haziq

3 M uhammad Haziq

4 Aiman Haziq

5 Muhammad Anas



KEDUA -4 UTARID



1 Ally Djasmeen

2 Amirah Batrisyia

3 Nurul Hana

4 Afiqah Khayrin

5 Syafiqah Hanim



KETIGA – 4 UTARID



1 Nur Farahiyah

2 Nurul Aini

3 Muhamad Adam Mirza

4 Irfan Shauqi

5 Muhammad Khairudin



TAHUN 5- PEPERTANDINGAN MEMBUAT GUNUNG BERAPI

PERTAMA – 5 BUMI



1 Nadia Adilah bt Azizan

2 Aisyah Nabila bt Kamal Izham

3 Nur Atiqah bt Mohd Natasha

4 Raja Nur alisya bt Raja Hamzah

5 Nurjannah bt Kahirul Anuar

6 Nurul Sarah bt Mohd Sinatra











KEDUA- 5 UTARID



1 Yaashiyni a/p Vejanthern

2 Batrisyia Anis bt Badrulzaman

3 Elieza bt Zulkarnain

4 Khairul Ayrina bt Khairil Anuar

5 Aida Safura bt Hamidon

6 Aisya Sofea bt Hazlan

7 Firzanah Izzati bt Akmal Eirfan



KETIGA - 5 MUSYTARI



1 Muhd Azim Izz b. Muhd Ariffin

2 Amirul Aiman b Abd Rahman

3 Ammar b Shaare

4 Zufifuzaimi Azreen b Zaidi

5 Muhd adam b Molkan

6 Zul Idham Aiman b. Zulkifly



PANATIA MATEMATIK



TAHUN 4- SODUKU

PERTAMA

Asri b Abdul Rahim - 4 Utarid

Hana Marissa bt Ainul Azhar - 4 Zuhrah

Syukrina bt Harun - 4 Bumi

Mukhris b. Mustaza - 4 Marikh

Nur Fatihah bt Fisal - 4 Musytari

Muhammad Syafiq b Ridzuan - 4 Zuhal

Muhammad Ikhmal b Suhaimi - 4 Neptune



KEDUA



Muhammad Khairuddin b. Othman - 4 Utarid

Tg Putri Nur Shameera bt Tg. Sulaiman - 4 Zuhrah

Mohamed Haziq b. Mohamed Shahfrin - 4 Bumi

Nur Raihan bt Adnan - 4 Marikh

Muhammad Zachwan b Azhar - 4 Musytari

Megat Hafiz b Mustaffa Kamal - 4 Zuhal

Ali b. Abdullah - 4 Neptune



KETIGA



Mohammad Nor Amirul Shah b. Mokhtar - 4 Utarid

Mohammad Hilman b Misrah - 4 Zuhrah

Nur ilyana Izzatee bt Yusry - 4 Bumi

Khauzhalya a/p Ramesh - 4 Marikh

Nurul Aqilah bt lokman - 4 Musytari

Muhammad Mustakim b M Mustafa - 4 Zuhal

Nur Syakira bt Siratul Fahmi - 4 Neptune





















TAHUN 5- SODUKU



PERTAMA



Muhammad Luqman FDiqri b Muhammad Nadzri - 5 Utarid

Ikhwan Mokhzani b Shukri - 5 Zuhrah

Ahmad Hakimi b. Azharudin - 5 Bumi

Aiman Hakeem b Abdul Nasir - 5 Marikh

Muhd Azim Izz b Mohd Ariffin - 5 Musytari

Nurdini Afiqah bt Mat Sani - 5 Zuhal

Syahzanani bt Shahrol Nizam - 5 Neptune



KEDUA



Firzanah Izzati bt Ahmad Eirfan - 5 Utarid

Tengku Uzair Irsyad b Tg Abdul Aziz - 5 Zuhrah

Aishah Najihah bt Damanhuri - 5 Bumi

Firizza Fitriah Faisal bt Dr Faisal - 5 Marikh

Faeqah Naimi bt Azuwan - 5 Musytari

Muhammad Zul Asyraaf - 5 Zuhal

Ahmad Syahir - 5 Neptune

KETIGA



Nurin Adriana bt Tajul Ariffin - 5 Utarid

Asyiminatul Najihah bt Amir - 5 Zuhrah

Effa NurvAthirah bt Mohd Anuar - 5 Bumi

Izzah Atira bt hanafi - 5 Marikh

Nur Fatini bt Mohd Rosli - 5 Musytari

Norain Hanis bt Ariff - 5 Zuhal

Eizzul Aiman - 5 Neptune


PANATIA BAHASA MELAYU

TAHUN 4- BERCERITA ( PEREMPUAN )



1 Arina Aina bt Yunus - 4 bumi

2 Ally Djasmeen bt Amril - 4 Utarid

3 Nur Farahiyah bt Joon - 4 Utarid





TAHUN 4 – BERCERITA ( LELAKI )



1 Zareef Hidayat bt Zulkiflee - 4 Marikh

2 Muhd Rusydan Hafiz bt Baderus - 4 Neptune

3 Muhd Iman Fahmi b. Sofian - 4 Marikh



TAHUN 5 - TILAWAH Al-QURAN ( PEREMPUAN )



1 Syahirah bt Rafinie - 5 Zuhrah

2 Maryam Humaira - 5 Bumi

3 Nurain hanis b Ariff - 5 Zuhal



TAHUN 5 - TILAWAH AL-QURAN ( LELAKI )



1 Muhammad Zarif Afiq - 5 Zuhrah

2 Muhamad Hazim Iskandar - 5 Utarid

3 Muhammad Irfan b. Ahmad Fauzi - 5 Marikh



TAHUN 6 – HAFAZAN ( PEREMPUAN)



1 Faridah Nuha - 6 Zuhrah

2 Anas Sofea - 6 Utarid

3 Hidayatul Amani - 6 Zuhal





TAHUN 6 – HAFAZAN ( LELAKI )



1 Ahmad Fauz Lutfi - 6 Zuhrah

2 Muhamad Adam Danial - 6 Marikh

3 Akmal Hazim - 6 Utarid


PANATIA PENDIDIKAN MORAL

TAHUN 5- MEMBUAT BUKU SKRAP

1 Kishen Nair a/l Siva Shakaran Nair

2 Mathivanan a/l Manivasagam

3 Samantha Lisa Dass


PANATIA PENDIDIKAN SENI




TAHUN 4 – KAD UCAPAN –KOLAJ



15 TERBAIK



1 Nik Aisyah Damia bt Nik Suhaidi - 4 Utarid

2 Nurfarhin bt Sufian - 4 Utarid

3 Muhammad Alif Najmi b. Mohammad Hairi - 4 Zuhrah

4 Alya Sofiyah bt Mohd Naim - 4 Zuhrah

5 Fais Natasya bt Mohd Faisal - 4 Zuhrah

6 Siti Hannnan darina bt Mohd Harris - 4 Bumi

7 Rabbiyatul Adawiyah bt Mohamad Nazli - 4 Bumi

8 Hani Suhailah bt Saleh - 4 Musytari

9 Nik Irfan Zikry b Nik Mohd Yusrien - 4 Musytari

10 Puteri Marissa bt Mohd Amin - 4 Marikh

11 Fahda Norshama bt Mat Azibi - 4 Marikh

12 Nurisshazana bt Mohd Afizan - 4 Zuhal

13 Nurul Amni Faqihah bt Norhisyam - 4 Zuhal

14 Mohamad Rushdan Hafiz b Baderus - 4 Neptune

15 Raudhatus Solehah bt Ramadzan - 4 Neptune







TAHUN 5 – MENCORAK BATIK –RESIS

10 TERBAIK



1 Asymiratul Najihah bt Amir - 5 Zuhrah

2 Nurul Farrah Yusrena bt Shamsul Bahari - 5 Marikh

3 Siti Sariah bt Abdullah - 5 Bumi

4 Nurul Haidah bt Mohd Hanafi - 5 Musytari

5 Nuradriana bt Jafri - 5 Utarid

6 Nurul Izzah Farhanah bt Arbain - 5 Marikh

7 Nurdini Afiqah bt Mat Sani - 5 Zuhal

8 Nur Syazwin Izzaty bt Azral Bakest - 5 Neptune

9 Khairul Ayrina bt Khairul Anuar - 5 Utarid

10 Firizza Fitriah Faisal bt Dr Faisal - 5 Marikh

PANATIA SAINS

TAHUN 4 -MEMBUAT BUKU SKRAP



15 TERBAIK



1 Nurul Imanina - 4 Utarid

2 Nurfarhin bt Sufian - 4 Utarid

3 Nur Aqilah bt Mohamad Natasha - 4 Zuhrah

4 Nur Arina Aina - 4 Bumi

5 Nisshalini a/p Mali Babu - 4 Marikh

6 Syed Izzudin b Syed Ahmad Radzi - 4 Bumi

7 Nurul Faizah bt Haji Takril - 4 Zuhrah

8 Nurul Izzah bt Zaifulzaman - 4 Bumi

9 Siti Sarah bt Azhan - 4 Marikh

10 Nurnaily Athirah bt Khairul Effendy - 4 Utarid

11 Dina Adriana bt Mohd Rahmatullah - 4 Zuhal

12 Muhamad Imran Fahmi - 4 Marikh

13 Zafifauzzan Ainaf b Zaidi - 4 Bumi

14 Nur Aleisya Hidayah bt Roslan - 4 Bumi

15 Kaushalya a/p Ramesh - 4 Marikh


PANATIA SIVIK DAN KEWARNEGARAAN

TAHUN 4 - PERTANDINGAN PAKAIAN TRADISIONAL MASYARAKAT MALAYSIA

10 TERBAIK

1 Muhammedd Irfan b Muhammad Hasghree - 4 Zuhrah

2 Nur Isma Hbatrisha bt Hishamuddin - 4 Marikh

3 Nur Sofiah bt Huzaini - 4 Marikh

4 Nisshalini a/p Mani Babu - 4 Marikh

5 Muhd Noh Zulsyar b Mohd Jamali - 4 Bumi

6 Shaiktahfez b Anuar - 4 Bumi

7 Sailesh Raj a/l Anbu Selvam - 4 Marikh

8 Anggun Sarah bt Ahmad Saufie - 4 Bumi

9 Ariff Haiqal b. Zulkepli - 4 Bumi

10 Muhd Alim b. Mohd Arifin - 4 Bumi



TAHUN 5 - PERTANDINGAN NYANYIAN LAGU-LAGU RAKYAT



PERTAMA – 5 NEPTUNE



1 Abdullah Syukri b. Wahidin

2 Nazz Erinna bt Azudin

3 Syahzanani bt Shahrol Nizam

4 Nabila Syazwani bt Abdul Hamid

5 Muhammad Haikal b Azhar

6 Ahmad Quzier b Ab Rahman

7 Nazlisham b Shafiee

8 Ainin Sofiya bt Rahman

9 Uswatul Hasanah bt Ubaitillah

10 Nurul Farah Natasya bt Abdullah

11. Siti Safwa bt Ahmad Saahidan

12 Nur Syazwin Aiman bt Amran

13 Muhammad Syahir b Zulkifli

14 Eizzul Aiman bt Amran











KEDUA – 5 MARIKH



1 Ahmad Fariz b Mohd Noor

2 Muhamad Ihsan b Kamarul Azemi

3 Raja Aidid b Raja Muhamad

4 Muhammad Irfan Hanif b Tarmizi

5 Muhammad Arif b Fauzi

6 Aiman Hakeem b Abdul Malik

7 Hamzah b Ahmad Zainal Roozi

8 Muhammad Danish Durrani b ismail Fahmi

9 Ahmad hariz b Abdul Hafiz

10 Muhammad Eiman haiqal b Khairil Anuar

11 Muhammad Redha Yaasin b Yusoff Cheah

12 Muhammad Firdaus b Aidil Jaafri

13 Nur Syakila bt Ibrahim

14 Nurin Nazifa bt Abdul Nasir

15 Muhammad Haziq Syazwan b Rahizim



KETIGA – 5 BUMI



1 Anith Marissa bt Ahmad Lela

2 Aryna Zahira bt Abdul Rashid

3 Iman Farha bt Razali

4 Maryam Humaira bt Mohd Adib

5 Muhammad Adlan b Lokman

6 Muhammad Firdan b Rahmat

7 Muhammad Imran b Shahrom

8 Nadia Adilah bt Azizan

9 Nur Aimi bt Md Badron

10 Raja Nur Alisya bt Raja Hamzah

11 Siti Nur Aqilah bt Asrul

12 Siti Sariah bt Abdullah

13 Wan Adam Hanafi b Azhar

14 Vaajnathi a/l Visvanathan

15 Zulfadly Izwan b Zubir



PRA SEKOLAH - PERTANDINGAN MENCIPTA BOLA BESAR

JOHAN

1 Amira Sofea bt Mohamed Yusof

2 Nordinie ishaq b. Nordin

3 Hana Khalilah bt Zaiful Lizan

4. Nurul Qistina Shafiqah bt Mohd Saufee

5 Adriyana Batrisyia bt Norkhairizan

6 Aniss Dayini bt Ahmad Omar

7 Danial Hayqal b. Shahrizal

8 Muhammad Adam b. Mohamed Shahrum



KEDUA



1 Siti Thaslinah bt Shahrul Hak

2 Nur Chempaka Alleya bt Rahime

3 Diya Aulia bt Mohd Razid

4 Syazween Fatihah bt Soh Ahmad

5 Liyana bt Mazlan

6 Syarifah Nur Airia bt Syed Afdzal

7 Wan Muhammad Syahir



KETIGA



1 Mirza Nabihah bt Munir

2 Brigitta Reeann Abeariend

3 Mohd Amir Najmi b Azidi

4 Muhammad Adam Aqil b. Mohd Solihin

5 Muhammad Naim b. Hairul Izad

6 Faris Irsyad b Roseman Zailani

7 Aina Izzati bt Amirullzarin

8 Wan Elisha Ayra bt Wan Asrul Effende

No comments:

Post a Comment

Post a Comment